Продукція > KEMET > SBC7-100-532
SBC7-100-532
SBC7-100-532 KEMET
KEM_L9007_SBC.pdf
Виробник: KEMET
Power Inductors - Leaded 10uH 20% 5.3A DCR=20mOhms
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 5.3A 20 MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 20mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 11.8A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 5.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SBC7-100-532 SBC7-100-532 Виробник : KEMET KEM_L9007_SBC.pdf Description: FIXED IND 10UH 5.3A 20 MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 20mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 11.8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 5.3 A