Продукція > KEMET > SBC7-681-701
SBC7-681-701
SBC7-681-701 KEMET
KEM_L9007_SBC
Виробник: KEMET
Description: FIXED IND 680UH 700MA 810 MOHM
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 810mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
на замовлення 1003 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 680UH 700MA 810 MOHM, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 810mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Inductance: 680 µH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SBC7-681-701 SBC7-681-701 Виробник : KEMET KEM_L9007_SBC.pdf Power Inductors - Leaded 680uH 10% 700mA DCR=810mOhms