Продукція > KEMET > SBC8-332-421
SBC8-332-421
SBC8-332-421 KEMET
KEM_L9007_SBC
Виробник: KEMET
Description: FIXED IND 3.3MH 420MA 2.5 OHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 2.5Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 630mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 mH
Current Rating (Amps): 420 mA
на замовлення 819 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3MH 420MA 2.5 OHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 2.5Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 630mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 mH, Current Rating (Amps): 420 mA.
Інші пропозиції SBC8-332-421
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SBC8-332-421 SBC8-332-421 Виробник : KEMET KEM_L9007_SBC-1102894.pdf Power Inductors - Leaded 3300uH 10% 420mA DCR=2.5Ohms