SBC8120RJ
SBC8120RJ TE Connectivity Passive Product
product-3-1623743-2.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 120 OHM 5% 9W AXIAL
Power (Watts): 9W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.354" Square x 1.496" L (9.00mm x 38.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 350°C
Number of Terminations: 2
Resistance: 120 Ohms
на замовлення 747 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 120 OHM 5% 9W AXIAL, Power (Watts): 9W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.354" Square x 1.496" L (9.00mm x 38.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 350°C, Number of Terminations: 2, Resistance: 120 Ohms.