SBS12GLPC
SBS12GLPC Mallory Sonalert
SBS12GLPC-3220649.pdf
Виробник: Mallory Sonalert
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER MAGNETIC 44.45MM TH, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.750" Dia (44.45mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 150Hz ~ 4kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 65°C, Sound Pressure Level (SPL): 95dB @ 9V, 10cm, Duration: Repeating every 30 Sec, Current - Supply: 300mA, Input Type: DC, Voltage Range: 9 ~ 12V, Technology: Magnetic, Termination: PC Pins, Approval Agency: cUL, UL, Ratings: Medical, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 0.590" (14.99mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SBS12GLPC SBS12GLPC Виробник : MALLORY 2995646.pdf Description: MALLORY - SBS12GLPC - PIEZO TRANSDUCER, ALARM, 100DBA, 4KHZ
tariffCode: 0
Resonanzfrequenz: 4kHz
rohsCompliant: YES
Schallpegel (SPL): 100dBA
Wandlerfunktion: Alarm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Töne: 2 Beeps
usEccn: EAR99
Betriebsstrom, max.: 630mA
Versorgungsspannung, min.: 9VDC
Schallpegelabstand: 100mm
euEccn: NLR
Produktpalette: Multicomp Pro RJ45 Adapter
productTraceability: No
Versorgungsspannung, max.: 12VDC
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
SBS12GLPC SBS12GLPC Виробник : Mallory Sonalert Products Inc. SBS12GLPC.pdf Description: BUZZER MAGNETIC 44.45MM TH
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.750" Dia (44.45mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 150Hz ~ 4kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C
Sound Pressure Level (SPL): 95dB @ 9V, 10cm
Duration: Repeating every 30 Sec
Current - Supply: 300mA
Input Type: DC
Voltage Range: 9 ~ 12V
Height - Seated (Max): 0.590" (14.99mm)