SBS50BLU#10/12
SBS50BLU#10/12 Anderson Power Products
andersonpowerproducts_09122019_ds-sbs.pdf
Виробник: Anderson Power Products
Heavy Duty Power Connectors SBS50 2P HSNG BLUE 50A 10-12 AWG CONT
на замовлення 158 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SBS50BLU#10/12 Виробник : Anderson Power Products Conn Power F 2 POS Crimp ST Cable Mount 2 Terminal 1 Port
на замовлення 78 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
tariffCode: 85369010
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Rastermaß: -
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Zur Verwendung mit: SBS50 Series Contacts
usEccn: EAR99
Produktpalette: SBS50 Series
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
на замовлення 78 шт:
Мінімальне замовлення: 50
SBS50BLU#10/12 Виробник : Anderson Power Products, Inc. Description: SBS50 CONN. #10/12 BLU 600V 110A