SBT01L-12
SBT01-spec.pdf
Код товару: 186208
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SBT01L-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SBT01L-12 SBT01L-12 Виробник : MEAN WELL sbt01-spec.pdf DC/DC, 1W Група товару: DC-DC перетворювачі на друковану плату в корпусі SMD Од. вим: шт
товару немає в наявності
SBT01L-12 SBT01L-12 Виробник : MEAN WELL sbt01-spec.pdf DC/DC, 1W Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
SBT01L-12 SBT01L-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SBT01-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 1W
Packaging: Tube
Features: OCP, SCP
Package / Case: 8-SMD Module
Size / Dimension: 0.50" L x 0.30" W x 0.25" H (12.7mm x 7.5mm x 6.3mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 74%
Current - Output (Max): 84mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
SBT01L-12 SBT01L-12 Виробник : MEAN WELL MWECS00022_1-2552093.pdf Isolated DC/DC Converters - SMD 1W 5Vin 12Vout/0-84mA