SBT10100
SBT10100 DIOTEC SEMICONDUCTOR
sbt1020.pdf
Виробник: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Category: THT Schottky diodes
Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 100V; 10A; TO220AC; Ufmax: 850mV
Case: TO220AC
Mounting: THT
Type of diode: Schottky rectifying
Semiconductor structure: single diode
Max. forward voltage: 0.85V
Load current: 10A
Max. off-state voltage: 100V
Max. forward impulse current: 115A
Kind of package: tube
на замовлення 1284 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Schottky diodes, Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 100V; 10A; TO220AC; Ufmax: 850mV, Case: TO220AC, Mounting: THT, Type of diode: Schottky rectifying, Semiconductor structure: single diode, Max. forward voltage: 0.85V, Load current: 10A, Max. off-state voltage: 100V, Max. forward impulse current: 115A, Kind of package: tube.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SBT10100 SBT10100 Виробник : Diotec Semiconductor sbt1020.pdf Diode Schottky 100V 10A 2-Pin(2+Tab) TO-220AC Tube
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 383
SBT10100 SBT10100 Виробник : Diotec Semiconductor sbt1020.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220AC
SBT10100 SBT10100 Виробник : Diotec Semiconductor sbt1020-2891914.pdf Schottky Diodes & Rectifiers Schottky Diode, TO-220AC, 100V, 10A