SBYV27-200-E3/73
SBYV27-200-E3/73 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
sbyv27.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE STANDARD 200V 2A DO204AC
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 15 ns
Technology: Standard
Capacitance @ Vr, F: 15pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 2A
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.07 V @ 3 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 200 V
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE STANDARD 200V 2A DO204AC, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 15 ns, Technology: Standard, Capacitance @ Vr, F: 15pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 2A, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.07 V @ 3 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 200 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SBYV27-200-E3/73 SBYV27-200-E3/73 Виробник : Vishay Semiconductors sbyv27.pdf Rectifiers 200 Volt 2.0A 15ns 50 Amp IFSM
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
SBYV27-200-E3/73 SBYV27-200-E3/73 Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division sbyv27.pdf Description: DIODE STANDARD 200V 2A DO204AC
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Through Hole
Technology: Standard
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 4
SBYV27-200-E3/73 SBYV27-200-E3/73 Виробник : Vishay sbyv27.pdf Diode Switching 200V 2A 2-Pin DO-15 Ammo
на замовлення 65 шт:
на замовлення 65 шт:
SBYV27-200-E3-73
SBYV27-200-E3/73 sbyv27.pdf
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SBYV27-200-E3/73 Виробник : Vishay Semiconductor sbyv27.pdf Випрямний ультрашвидкий діод вивідний, Uзвор, В = 200, Io, А = 2, Uf (max), В = 1,07, If, A = 3, C, пФ @ Ur, В, F, МГц = 15 @ 4, 1 кГц, I, мкА @ Ur, В = 5 @ 200, trr, нс = 15, Тексп, °C = -55...+150, Темп.опір,°C/Вт = 45,... Група товару: Діоди Корпус: DO
SBYV27-200-E3\73 SBYV27-200-E3\73 Виробник : Vishay Semiconductors Rectifiers 2A,200V,15NS,UF RECT