SC20S-12.5PF20PPM
SC20S-12.5PF20PPM Seiko Instruments
SC-20S_Leaflet_e20151217.pdf
Виробник: Seiko Instruments
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12.5pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 90 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD (2x1.2)
на замовлення 42000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12.5pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 90 kOhms, Frequency: 32.768 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD (2x1.2).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SC-20S-12.5PF20PPM SC-20S-12.5PF20PPM Виробник : Seiko Instruments sc-20s_leaflet_201904.pdf Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 12.5pF FUND 70000Ohm 2-Pin SMD T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 304
SC20S-12.5PF20PPM SC20S-12.5PF20PPM Виробник : Seiko Instruments SC-20S_Leaflet_e20151217.pdf Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12.5pF
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32.768 kHz
Мінімальне замовлення: 7
SC20S-12.5PF20PPM SC20S-12.5PF20PPM Виробник : Seiko Instruments Micro Energy file_PRODUCT_MASTER_50811_GRAPHIC03.pdf Crystals 32.768kHz 12.5pF +/-20PPM
Мінімальне замовлення: 6
Мінімальне замовлення: 209
SC-20S 12.5PF 20PPM Виробник : Epson SC-20S 12.5PF 20PPM
товару немає в наявності
товару немає в наявності