SC20S-7PF20PPM Seiko Instruments
Виробник: Seiko Instruments
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 7pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD (2x1.2)
Написати відгук
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 7pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms, Frequency: 32.768 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD (2x1.2).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 7pF FUND 70000Ohm 2-Pin SMD T/R |
на замовлення 3000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMDPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 2-SMD, No Lead Load Capacitance: 7pF Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) Mounting Type: Surface Mount Type: kHz Crystal (Tuning Fork) Operating Temperature: -40°C ~ 85°C Frequency Tolerance: ±20ppm Operating Mode: Fundamental Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm) Part Status: Active ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms Frequency: 32.768 kHz Supplier Device Package: 2-SMD (2x1.2) |
SC20S-7PF20PPM | Виробник : Seiko Instruments Micro Energy |
Crystals 32.768kHz 7pF +/-20PPM |
| SC-20S 7PF 20PPM | Виробник : Epson | SC-20S 7PF 20PPM |
товару немає в наявності |