SC32S-7PF20PPM
SC32S-7PF20PPM Seiko Instruments
SC-32S.pdf
Виробник: Seiko Instruments
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 7pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD (3.2x1.5)
на замовлення 55450 шт:
Написати відгук
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 7pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms, Frequency: 32.768 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD (3.2x1.5).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SC32S-7PF20PPM SC32S-7PF20PPM Виробник : Seiko Instruments SC-32S.pdf Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 7pF
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 32.768 kHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
SC-32S-7PF20PPM SC-32S-7PF20PPM Виробник : Seiko Instruments sc-32s_leaflet_e20151217.pdf Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 7pF FUND 70000Ohm 2-Pin SMD T/R
Мінімальне замовлення: 418
SC32S-7PF20PPM SC32S-7PF20PPM Виробник : Seiko Semiconductors file_PRODUCT_MASTER_50812_GRAPHIC03.pdf Crystals 32.768kHz 7pF +/-20PPM
Мінімальне замовлення: 11
Мінімальне замовлення: 386
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SC32S-7PF20PPM SC-32S.pdf Кварц 32,768kHz 20ppm 7pF(-40*C), спеціально для застосування з STM32L Розмір 3.2x1.5mm, SMD, аналог GEYER KX-327NT, SJK 7L