SC20S-9PF20PPM Seiko Instruments
Написати відгук
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF FUND 70000Ohm 2-Pin SMD T/R.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SC20S-9PF20PPM | Виробник : Seiko Semiconductors |
Crystals 32.768kHz 9pF +/-20PPM |
на замовлення 14633 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
на замовлення 1816 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| SC-20S 9PF 20PPM | Виробник : Epson | SC-20S 9PF 20PPM |
товару немає в наявності |
товару немає в наявності |