SC3-2R2FI
SC3-2R2FI Welwyn (TT electronics)
sc3.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Thick Film 1225 2.2 Ohm 1% 3W ±100ppm/°C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 3600 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SC3-2R2FI SC3-2R2FI Виробник : Welwyn (TT electronics) sc3.pdf Res Thick Film 1225 2.2 Ohm 1% 3W ±100ppm/°C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200