SC302R7KT
SC302R7KT TE Connectivity Passive Product
product-1624018-1.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: FIXED IND 2.7UH 565MA 550MOHM TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.165" Dia x 0.394" L (4.20mm x 10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 550mOhm Max
Q @ Freq: 37 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 100MHz
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 565 mA
на замовлення 486 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.7UH 565MA 550MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.165" Dia x 0.394" L (4.20mm x 10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 550mOhm Max, Q @ Freq: 37 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 100MHz, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Inductance: 2.7 µH, Current Rating (Amps): 565 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SC302R7KT SC302R7KT Виробник : TE Connectivity / AMP product-1624018-1.datasheet.pdf Power Inductors - Leaded SC30 -10-2518 -10 2.7UH AMMO 500
на замовлення 176 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
SC302R7KT SC302R7KT Виробник : TE Connectivity Passive Product product-1624018-1.datasheet.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 565MA 550MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Q @ Freq: 37 @ 7.9MHz
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 565 mA