SC32S-12.5PF20PPM
SC32S-12.5PF20PPM Seiko Instruments
SC-32S.pdf
Виробник: Seiko Instruments
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12.5pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD (3.2x1.5)
на замовлення 3215 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12.5pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms, Frequency: 32.768 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD (3.2x1.5).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SC32S-12.5PF20PPM SC32S-12.5PF20PPM Виробник : Seiko Instruments sc-32s_leaflet_e20151217.pdf Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 12.5pF FUND 70000Ohm 2-Pin SMD T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 274
Мінімальне замовлення: 274
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SC32S-12.5PF20PPM SC32S-12.5PF20PPM Виробник : Seiko Instruments SC-32S.pdf Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12.5pF
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32.768 kHz
SC32S-12.5PF20PPM SC32S-12.5PF20PPM Виробник : Seiko Instruments Micro Energy file_PRODUCT_MASTER_50812_GRAPHIC03.pdf Crystals 32.768kHz 12.5pF +/-20PPM