SCC1808X102K502TX
SCC1808X102K502TX Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
201701300917450.2017SCCSeries.pdf
Виробник: Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Description: CAP CER 1000PF 250V X7R 1808
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Boardflex Sensitive
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 250V X7R 1808, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Boardflex Sensitive, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCC1808X102K502TX SCC1808X102K502TX Виробник : Holy Stone Enterprise Co., Ltd. 201701300917450.2017SCCSeries.pdf Description: CAP CER 1000PF 250V X7R 1808
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250VAC
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF