SCC2220X101K502TXA
SCC2220X101K502TXA Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
ACC-20240830-Aug-2024-datecode.pdf
Виробник: Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Description: CAP CER 2220 X7R 100PF 250VAC
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 5000V (5kV)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Capacitance: 100 pF
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 2220 X7R 100PF 250VAC, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 5000V (5kV), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Capacitance: 100 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCC2220X101K502TXA SCC2220X101K502TXA Виробник : Holy Stone Enterprise Co., Ltd. ACC-20240830-Aug-2024-datecode.pdf Description: CAP CER 2220 X7R 100PF 250VAC
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 5000V (5kV)
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 100 pF