SCC2220X472K502RG
SCC2220X472K502RG Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
SCC-Series-Safety-Certified-Capacitors-Jan-2022.pdf
Виробник: Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Description: CAP CER 4700PF 250VAC X7R 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 305VAC
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 4700 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 250VAC X7R 2220, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 305VAC, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 4700 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCC2220X472K502RG SCC2220X472K502RG Виробник : Holy Stone Enterprise Co., Ltd. SCC-Series-Safety-Certified-Capacitors-Jan-2022.pdf Description: CAP CER 4700PF 250VAC X7R 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 305VAC
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 4700 pF