SCC2220X472K502TG
SCC2220X472K502TG Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
SCC_Series_Cat.pdf
Виробник: Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Description: CAP CER 4700PF 250VAC X7R 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 305VAC
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 4700 pF
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 250VAC X7R 2220, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 305VAC, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 4700 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCC2220X472K502TG SCC2220X472K502TG Виробник : Holy Stone Enterprise Co., Ltd. SCC_Series_Cat.pdf Description: CAP CER 4700PF 250VAC X7R 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 305VAC
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 4700 pF