SCC2220X472K502TXA
SCC2220X472K502TXA Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
ACC-20240830-Aug-2024-datecode.pdf
Виробник: Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Description: CAP CER 4700PF 250VAC 2220 X7R
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Thickness (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 4700 pF
на замовлення 460 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 250VAC 2220 X7R, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, X1, Y2, Thickness (Max): 0.118" (3.00mm), Capacitance: 4700 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCC2220X472K502TXA SCC2220X472K502TXA Виробник : Holy Stone Enterprise Co., Ltd. ACC-20240830-Aug-2024-datecode.pdf Description: CAP CER 4700PF 250VAC 2220 X7R
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Capacitance: 4700 pF