SCC4012X102K8C2TS
SCC4012X102K8C2TS Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
SCC-X1Y1-CLASS.pdf
Виробник: Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Description: CAP CER 1000PF 400VAC X1/Y1 X7R
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 400VAC
Temperature Coefficient: X7R
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X1, Y1
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 400VAC X1/Y1 X7R, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 400VAC, Temperature Coefficient: X7R, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X1, Y1, Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCC4012X102K8C2TS SCC4012X102K8C2TS Виробник : Holy Stone Enterprise Co., Ltd. SCC-X1Y1-CLASS.pdf Description: CAP CER 1000PF 400VAC X1/Y1 X7R
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 400VAC
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Safety
Ratings: X1, Y1
Capacitance: 1000 pF