SCCR20E335PRB
SCCR20E335PRB KYOCERA AVX Components
avx-scc-3.0v.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Supercap 3.3F 3V 0% to 100% ( 8 X 20mm ) Radial Aluminum Cylindrical Can 3.5mm 12uA 0.095 Ohm 1000h 65°C Bulk
на замовлення 145 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 128
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAPACITOR 3.3F 0% +100% 3V T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: 0%, +100%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 95mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 60°C, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 F, Voltage - Rated: 3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCCR20E335PRB SCCR20E335PRB Виробник : KYOCERA AVX Components avx-scc-3.0v.pdf Cap Supercap 3.3F 3V 0% to 100% ( 8 X 20mm ) Radial Aluminum Cylindrical Can 3.5mm 12uA 0.095 Ohm 1000h 65°C Bulk
на замовлення 1200 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
на замовлення 145 шт:
Мінімальне замовлення: 7
SCCR20E335PRB SCCR20E335PRB Виробник : Kyocera AVX AVX_SCC_3_0V-2952762.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 3V 3.3F 8X20mm Radia l Low ESR
Мінімальне замовлення: 3
SCCR20E335PRB SCCR20E335PRB Виробник : KYOCERA AVX 3179427.pdf Description: KYOCERA AVX - SCCR20E335PRB - SUPERCAPACITOR, 3.3F, 3V, RADIAL
tariffCode: 85322900
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Produktpalette: SCC Series
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 506 шт:
Мінімальне замовлення: 6
SCCR20E335PRB SCCR20E335PRB Виробник : KYOCERA AVX AVX-SCC.pdf Description: CAPACITOR 3.3F 0% +100% 3V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: 0%, +100%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 95mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 60°C
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 F
Voltage - Rated: 3 V