SCCR20E335SRB
SCCR20E335SRB Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Supercapacitors / Ultracapacitors 3V 3.3F 8X20mm Radia l Low ESR
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Cap Supercap 3.3F 3V -10% to 30% (8 X 20mm) Radial Aluminum Cylindrical Can 3.5mm 12uA 0.095 Ohm 65°C Bulk.
Інші пропозиції SCCR20E335SRB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCCR20E335SRB SCCR20E335SRB Виробник : KYOCERA AVX Components 959avx-scc-3.0v.pdf Cap Supercap 3.3F 3V -10% to 30% (8 X 20mm) Radial Aluminum Cylindrical Can 3.5mm 12uA 0.095 Ohm 65°C Bulk
товару немає в наявності