Продукція > SOLAHD > SCD30D15UDN
SCD30D15UDN
SCD30D15UDN SolaHD
1670864.pdf
Виробник: SolaHD
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY +/-15V 24W
Power (Watts): 24W
Features: IP20
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.55" L x 1.29" W x 4.71" H (65.0mm x 33.0mm x 120.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 65°C
Approval Agency: CE, cULus, cURus
Current - Output (Max): 800mA, 800mA
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Number of Outputs: 2
Standard Number: 60950-1; UL 508
DC Voltage - Input (Min): 20V
DC Voltage - Input (Max): 72V
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY +/-15V 24W, Power (Watts): 24W, Features: IP20, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.55" L x 1.29" W x 4.71" H (65.0mm x 33.0mm x 120.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 65°C, Applications: Industrial, ITE (Commercial), Input Type: DC, Approval Agency: CE, cULus, cURus, Current - Output (Max): 800mA, 800mA, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Number of Outputs: 2, Standard Number: 60950-1; UL 508, DC Voltage - Input (Min): 20V, DC Voltage - Input (Max): 72V.
Інші пропозиції SCD30D15UDN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCD30D15-UDN SCD30D15-UDN Виробник : SolaHD DC/DC Converters - DIN Rail Mount 30W +/-15V DC-DC DUAL O/P SWPS