Продукція > SOLAHD > SCD30D15DN
SCD30D15DN
SCD30D15DN SolaHD
Виробник: SolaHD
Isolated DC/DC Converters DC-DC +/-15V @ 0.8A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY +/-15V 24W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 24W, Features: IP20, Size / Dimension: 2.55" L x 1.29" W x 4.51" H (64.8mm x 32.8mm x 115.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 65°C, Applications: Industrial, ITE (Commercial), Input Type: DC, Approval Agency: CE, cULus, cURus, Current - Output (Max): 800mA, 800mA, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Part Status: Active, Number of Outputs: 2, DC Voltage - Input (Min): 20V, DC Voltage - Input (Max): 72V.
Інші пропозиції SCD30D15DN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCD30D15-DN Виробник : SolaHD Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY +/-15V 24W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 24W
Features: IP20
Size / Dimension: 2.55" L x 1.29" W x 4.51" H (64.8mm x 32.8mm x 115.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 65°C
Applications: Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: DC
Approval Agency: CE, cULus, cURus
Current - Output (Max): 800mA, 800mA
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 2
DC Voltage - Input (Min): 20V
DC Voltage - Input (Max): 72V