SCD30S24B-DN SolaHD
Виробник: SolaHD
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 31W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 31W
Features: IP20
Size / Dimension: 2.55" L x 1.29" W x 4.51" H (64.8mm x 32.8mm x 115.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 65°C
Applications: Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: DC
Approval Agency: CE, cULus, cURus
Current - Output (Max): 1.3A
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
DC Voltage - Input (Min): 20V
DC Voltage - Input (Max): 72V
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 31W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 31W, Features: IP20, Size / Dimension: 2.55" L x 1.29" W x 4.51" H (64.8mm x 32.8mm x 115.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 65°C, Applications: Industrial, ITE (Commercial), Input Type: DC, Approval Agency: CE, cULus, cURus, Current - Output (Max): 1.3A, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, DC Voltage - Input (Min): 20V, DC Voltage - Input (Max): 72V.
Інші пропозиції SCD30S24B-DN
|---|---|---|---|---|---|
| SCD30S24BDN | Виробник : SolaHD | DIN Rail Power Supplies 30W 24V DC-DC DIN SWITCHING PS |