SCD30S5UDN SolaHD
Виробник: SolaHD
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 25W
Power (Watts): 25W
Features: IP20
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.55" L x 1.29" W x 4.71" H (65.0mm x 33.0mm x 120.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 65°C
Applications: Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: DC
Approval Agency: CE, cULus, cURus
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Output 1: 5V
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1; UL 508
DC Voltage - Input (Min): 20V
DC Voltage - Input (Max): 72V
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 25W, Power (Watts): 25W, Features: IP20, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.55" L x 1.29" W x 4.71" H (65.0mm x 33.0mm x 120.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 65°C, Applications: Industrial, ITE (Commercial), Input Type: DC, Approval Agency: CE, cULus, cURus, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Output 1: 5V, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1; UL 508, DC Voltage - Input (Min): 20V, DC Voltage - Input (Max): 72V.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Description: SOLAHD - SCD30S5-UDN - DC-DC CONVERTER, ENCLOSED, 1 O/P, 30W, 5A, 5V tariffCode: 85411000 productTraceability: No rohsCompliant: Y-EX euEccn: NLR isCanonical: Y hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES directShipCharge: 25 usEccn: EAR99 |
на замовлення 15 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
SCD30S5-UDN | Виробник : SolaHD | DC/DC Converters - DIN Rail Mount 30W 5V DC-DC DIN SWITCHING PS |