Продукція > SOLAHD > SCD30S5UDN
SCD30S5UDN
SCD30S5UDN SolaHD
SCD-Encapsulated-Industrial-DC-to-DC-Converter.pdf
Виробник: SolaHD
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 25W
Power (Watts): 25W
Features: IP20
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.55" L x 1.29" W x 4.71" H (65.0mm x 33.0mm x 120.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 65°C
Approval Agency: CE, cULus, cURus
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Output 1: 5V
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1; UL 508
DC Voltage - Input (Min): 20V
DC Voltage - Input (Max): 72V
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 25W, Power (Watts): 25W, Features: IP20, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.55" L x 1.29" W x 4.71" H (65.0mm x 33.0mm x 120.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 65°C, Applications: Industrial, ITE (Commercial), Input Type: DC, Approval Agency: CE, cULus, cURus, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Output 1: 5V, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1; UL 508, DC Voltage - Input (Min): 20V, DC Voltage - Input (Max): 72V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCD30S5-UDN SCD30S5-UDN Виробник : SOLAHD Description: SOLAHD - SCD30S5-UDN - DC-DC CONVERTER, ENCLOSED, 1 O/P, 30W, 5A, 5V
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 15 шт:
Кількість Ціна
SCD30S5-UDN SCD30S5-UDN Виробник : SolaHD DC/DC Converters - DIN Rail Mount 30W 5V DC-DC DIN SWITCHING PS