SCDK5R5473-C (суперконденсатор)
SCDK5R5473-C (суперконденсатор) Bochen
datasheetkg0047f55c.pdf
Код товару: 123727
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Bochen
Ємність: 0,047 F
Роб.напруга: 5,5 V
Габарити,міжвив.відстань: D=13,5 mm; L=7,5 mm
Опис: Горизонтальна установка, відхилення ємності -20%/+ 80%, температурний діапазон -25..+70 °C