SCDP302G330J4GV001E
SCDP302G330J4GV001E Johanson Dielectrics Inc.
ac-safety-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 33PF 250VAC C0G/NP0 1808
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.185" L x 0.080" W (4.70mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X2
Thickness (Max): 0.085" (2.16mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 pF
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 33PF 250VAC C0G/NP0 1808, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.185" L x 0.080" W (4.70mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X2, Thickness (Max): 0.085" (2.16mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCDP302G330J4GV001E SCDP302G330J4GV001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. ac-safety-capacitors.pdf Description: CAP CER 33PF 250VAC C0G/NP0 1808
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 250VAC
Applications: Safety
Ratings: X2
Part Status: Active
Capacitance: 33 pF