SCDP502W102K4GV001E
SCDP502W102K4GV001E Johanson Dielectrics Inc.
johanson-product-ac-safety-ul-tuv-certified.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 1000PF 250VAC X7R 1808
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.185" L x 0.080" W (4.70mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.085" (2.16mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 74000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: JOHANSON DIELECTRICS - SCDP502W102K4GV001E - Funkentstörkondensator (Keramik), 1000 pF, ± 10%, X1 / Y2, 250 VAC, 250 VAC, 1808 [Metrisch 4520], tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1808 [Metrisch 4520], rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Entstörklasse: X1 / Y2, Nennspannung Y: 250VAC, euEccn: NLR, Kapazität: 1000pF, Produktpalette: SC-BME Series, Nennspannung X: 250VAC, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCDP502W102K4GV001E SCDP502W102K4GV001E Виробник : JOHANSON DIELECTRICS 4174528.pdf Description: JOHANSON DIELECTRICS - SCDP502W102K4GV001E - Funkentstörkondensator (Keramik), 1000 pF, ± 10%, X1 / Y2, 250 VAC, 250 VAC, 1808 [Metrisch 4520]
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1808 [Metrisch 4520]
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Entstörklasse: X1 / Y2
Nennspannung Y: 250VAC
euEccn: NLR
Kapazität: 1000pF
Produktpalette: SC-BME Series
Nennspannung X: 250VAC
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
SCDP502W102K4GV001E SCDP502W102K4GV001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-product-ac-safety-ul-tuv-certified.pdf Description: CAP CER 1000PF 250VAC X7R 1808
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250VAC
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
Мінімальне замовлення: 4
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Entstörklasse: X1 / Y2
Nennspannung Y: 250VAC
euEccn: NLR
Kapazität: 1000pF
Produktpalette: SC-BME Series
Nennspannung X: 250VAC
productTraceability: No
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
Мінімальне замовлення: 9
SCDP502W102K4GV001E SCDP502W102K4GV001E Виробник : Johanson Dielectrics johanson-ac-safety-ul-tuv-certified.pdf Safety Capacitors SAFE 1808 1000pF 10% 5KV