SCE048LD3ED5B
SCE048LD3ED5B Mallory Sonalert Products Inc.
SCE048LD3ED5B.pdf
Виробник: Mallory Sonalert Products Inc.
Description: BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.687" Dia (42.85mm)
Mounting Type: Panel Mount
Frequency: 2.9kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 28V, 61cm
Duration: 10 Sec On-Delay @ 5 PPS
Current - Supply: 40mA
Input Type: DC
Operating Mode: Double Pulse
Voltage Range: 28 ~ 48V
Technology: Piezo
Termination: Terminal Block
Approval Agency: cUL, UL
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 1.511" (38.39mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.687" Dia (42.85mm), Mounting Type: Panel Mount, Frequency: 2.9kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 28V, 61cm, Duration: 10 Sec On-Delay @ 5 PPS, Current - Supply: 40mA, Input Type: DC, Operating Mode: Double Pulse, Voltage Range: 28 ~ 48V, Technology: Piezo, Termination: Terminal Block, Approval Agency: cUL, UL, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 1.511" (38.39mm).
Інші пропозиції SCE048LD3ED5B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCE048LD3ED5B Виробник : Mallory Sonalert SCE048LD3ED5B-477948.pdf Audio Indicators & Alerts 10 SEC DELAY/DBL 28-48VDC, 3KHZ, LOUD