SCED502G221K4GV001E
SCED502G221K4GV001E Johanson Dielectrics Inc.
ac-safety-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 220PF 250VAC NP0 2211
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 2211 (5728 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.225" L x 0.110" W (5.72mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: Y2
Thickness (Max): 0.115" (2.92mm)
Capacitance: 220 pF
на замовлення 1151 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 250VAC NP0 2211, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 2211 (5728 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.225" L x 0.110" W (5.72mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: Y2, Thickness (Max): 0.115" (2.92mm), Capacitance: 220 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCED502G221K4GV001E SCED502G221K4GV001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. ac-safety-capacitors.pdf Description: CAP CER 220PF 250VAC NP0 2211
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Applications: Safety
Ratings: Y2
Capacitance: 220 pF