SCED502G330J4GV001E
SCED502G330J4GV001E Johanson Dielectrics Inc.
johanson-product-ac-safety-ul-tuv-certified.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 33PF 250VAC C0G/NP0 2211
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 2211 (5728 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.225" L x 0.110" W (5.72mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: Y2
Thickness (Max): 0.115" (2.92mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 pF
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 33PF 250VAC C0G/NP0 2211, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 2211 (5728 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.225" L x 0.110" W (5.72mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: Y2, Thickness (Max): 0.115" (2.92mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCED502G330J4GV001E SCED502G330J4GV001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-product-ac-safety-ul-tuv-certified.pdf Description: CAP CER 33PF 250VAC C0G/NP0 2211
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 250V
Applications: Safety
Ratings: Y2
Part Status: Active
Capacitance: 33 pF