SCED502W222K4GV001E
SCED502W222K4GV001E Johanson Dielectrics Inc.
ac-safety-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 2200PF 250VAC X7R 2211
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 2211 (5728 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.225" L x 0.110" W (5.72mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: Y2
Thickness (Max): 0.115" (2.92mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
на замовлення 42781 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 250VAC X7R 2211, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 2211 (5728 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.225" L x 0.110" W (5.72mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: Y2, Thickness (Max): 0.115" (2.92mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCED502W222K4GV001E SCED502W222K4GV001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. ac-safety-capacitors.pdf Description: CAP CER 2200PF 250VAC X7R 2211
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Safety
Ratings: Y2
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
SCED502W222K4GV001E SCED502W222K4GV001E Виробник : Johanson Dielectrics johanson-ac-safety-ul-tuv-certified.pdf Safety Capacitors SAFE 2211 2200pF 10% 5KV