SCEF502W222K4GV001E
SCEF502W222K4GV001E Johanson Dielectrics Inc.
johanson-product-ac-safety-ul-tuv-certified.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 2200PF 250VAC X7R 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.225" L x 0.200" W (5.72mm x 5.08mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.150" (3.81mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
на замовлення 291500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 250VAC X7R 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.225" L x 0.200" W (5.72mm x 5.08mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.150" (3.81mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCEF502W222K4GV001E SCEF502W222K4GV001E Виробник : Johanson Dielectrics johanson-ac-safety-ul-tuv-certified.pdf Safety Capacitors SAFE 2220 2200pF 10% 5KV
на замовлення 752 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
SCEF502W222K4GV001E SCEF502W222K4GV001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-product-ac-safety-ul-tuv-certified.pdf Description: CAP CER 2200PF 250VAC X7R 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250VAC
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF