SCH10000 Semtech
schx-1277591.pdf
Виробник: Semtech
Rectifiers A 1PHHW 500MA STD 10KV
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GEN PURP 10KV 500MA, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 5 µs, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 500mA, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 10000 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 10 V @ 1 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 10000 V.
Інші пропозиції SCH10000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCH10000 Виробник : Semtech X6yezGMoJtq4EEuI_1vbg6FK0e7h69cLqzqLYHcrJhQ HIGH VOLTAGE ASSY SCH10000
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SCH10000 Виробник : Semtech Corporation X6yezGMoJtq4EEuI_1vbg6FK0e7h69cLqzqLYHcrJhQ Description: DIODE GEN PURP 10KV 500MA
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 5 µs
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 500mA
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 10000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 10 V @ 1 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 10000 V