SCH20000 Semtech
X6yezGMoJtq4EEuI_1vbg6FK0e7h69cLqzqLYHcrJhQ
Виробник: Semtech
STANDARD RECOVERY HIGH VOLTAGE RECTIFIER SCH20000
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GP 20KV 500MA AXIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 5 µs, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 500mA, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 20000 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 20 V @ 1 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 20000 V.
Інші пропозиції SCH20000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCH20000 Виробник : Semtech Corporation X6yezGMoJtq4EEuI_1vbg6FK0e7h69cLqzqLYHcrJhQ Description: DIODE GP 20KV 500MA AXIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 5 µs
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 500mA
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 20000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 20 V @ 1 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 20000 V
товару немає в наявності
SCH20000 Виробник : Semtech schx-1277591.pdf Rectifiers A 1PHHW 500MA STD 20KV