SCI-9120-502 API Technologies - Spectrum Control
viewdoc.aspx?dnum=SCI-9120-502
Виробник: API Technologies - Spectrum Control
EMI Feedthrough Filters 200V 10A 5000pF STRT RESIN BOLT-IN FILTER
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SCI-9120-502
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCI-9120-502 Виробник : Spectrum Control EMI Feedthrough Filters 200V 10A 5000pF STRT RESIN BOLT-IN FILTER