Продукція > SONG CHUAN > SCL-DPDT-24VDC
SCL-DPDT-24VDC
SCL-DPDT-24VDC Song Chuan
SCL-1203634.pdf
Виробник: Song Chuan
General Purpose Relays DPDT 12A 24VDC
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Relay 24VDC 10A DPDT(27.5x21.5x35.2)mm Socket.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCL-DPDT-24VDC Виробник : Song Chuan Power Relay 24VDC 10A DPDT(27.5x21.5x35.2)mm Socket