Продукція > SOLAHD > SCP100S24X-DVN1
SCP100S24X-DVN1
SCP100S24X-DVN1 SolaHD
product-data-sheet-ip67-scpx-power-supplies-solahd-en-us-163874.pdf
Виробник: SolaHD
Description: 100W 24V EXT.ENVIR.DCPS DEVNET
Packaging: Bulk
Features: IP67, Universal Input
Size / Dimension: 7.00" L x 1.80" W x 4.73" H (177.8mm x 45.7mm x 120.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 353 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Industrial, ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cULus
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Current - Output 1: 3.8 A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: 100W 24V EXT.ENVIR.DCPS DEVNET, Packaging: Bulk, Features: IP67, Universal Input, Size / Dimension: 7.00" L x 1.80" W x 4.73" H (177.8mm x 45.7mm x 120.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 353 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Industrial, ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cULus, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Current - Output 1: 3.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCP100S24XDVN1 SCP100S24XDVN1 Виробник : SolaHD Switching Power Supplies 100W 24V EXT.ENVIR. DCPS DEVNET