Продукція > SOLAHD > SCP240S24XCP1
SCP240S24XCP1
SCP240S24XCP1 SolaHD
Виробник: SolaHD
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Power (Watts): 240W
Features: IP66, IP67, PFC, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 9.65" L x 5.50" W x 2.30" H (245.1mm x 139.7mm x 58.4mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial), Laboratory
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CB, CE, cULus
Efficiency: 93.7%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1; 61010-1; 62368-1
AC Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 100V
DC Voltage - Input (Max): 340V
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W, Power (Watts): 240W, Features: IP66, IP67, PFC, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 9.65" L x 5.50" W x 2.30" H (245.1mm x 139.7mm x 58.4mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Laboratory, Input Type: AC or DC, Approval Agency: CB, CE, cULus, Efficiency: 93.7%, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1; 61010-1; 62368-1, AC Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 100V, DC Voltage - Input (Max): 340V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCP240S24XCP1 SCP240S24XCP1 Виробник : SolaHD data_sheet_ip67_scp_x_extreme_environment_solahd_en_7771430.pdf Power Supplies - DIN Rail Mount IP67 P/S SCP-X 240W 24V 10A