SCP30D12B-UDN SolaHD
Виробник: SolaHD
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY +/-12V 29W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 29W
Features: IP20, Universal Input
Size / Dimension: 2.67" L x 1.37" W x 4.43" H (68.0mm x 35.0mm x 113.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 65°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 68%
Current - Output (Max): 1.2A, 1.2A
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Number of Outputs: 2
Standard Number: 60950-1
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 100V
DC Voltage - Input (Max): 375V
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY +/-12V 29W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 29W, Features: IP20, Universal Input, Size / Dimension: 2.67" L x 1.37" W x 4.43" H (68.0mm x 35.0mm x 113.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 65°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 68%, Current - Output (Max): 1.2A, 1.2A, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Number of Outputs: 2, Standard Number: 60950-1, AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 100V, DC Voltage - Input (Max): 375V.
Інші пропозиції SCP30D12B-UDN
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
товару немає в наявності |
DIN Rail Power Supplies 30W 12/12V SW P S SLIM DIN |