Продукція > SOLAHD > SCP30D512-UDN
SCP30D512-UDN
SCP30D512-UDN SOLAHD
Виробник: SOLAHD
Description: SOLAHD - SCP30D512-UDN - AC-DC CONVERTER, DIN RAIL, 2 O/P, 30W, 5V, 12V
tariffCode: 85044095
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: SOLAHD - SCP30D512-UDN - AC-DC CONVERTER, DIN RAIL, 2 O/P, 30W, 5V, 12V, tariffCode: 85044095, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCP30D512-UDN Виробник : EMERSON SCP30D512-UDN
на замовлення 25 шт:
Кількість Ціна
SCP30D512-UDN SCP30D512-UDN Виробник : SolaHD Emerson_872024_SCP_Series_Updated-3479251.pdf DIN Rail Power Supplies 30W 5/12V SW PWR SPLY DIN