Продукція > SOLAHD > SCP30D524B-UDN
SCP30D524B-UDN SolaHD
SCP%20Series%20Datasheet.pdf
Виробник: SolaHD
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 24V 29W
Power (Watts): 29W
Features: IP20, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.67" L x 1.37" W x 4.43" H (68.0mm x 35.0mm x 113.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 65°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 68%
Current - Output (Max): 3A, 600mA
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: 24V
Number of Outputs: 2
Standard Number: 60950-1
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 100V
DC Voltage - Input (Max): 375V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 24V 29W, Power (Watts): 29W, Features: IP20, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.67" L x 1.37" W x 4.43" H (68.0mm x 35.0mm x 113.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 65°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 68%, Current - Output (Max): 3A, 600mA, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: 24V, Number of Outputs: 2, Standard Number: 60950-1, AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 100V, DC Voltage - Input (Max): 375V.
Інші пропозиції SCP30D524B-UDN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCP30D524BUDN Виробник : SolaHD SPEC_47534264_SpecificationSheet.pdf Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 24V 29W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 29W
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 68%
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: 24V
Number of Outputs: 2
Standard Number: 60950-1
DC Voltage - Input (Min): 100V
DC Voltage - Input (Max): 375V
товару немає в наявності
SCP30D524B-UDN SCP30D524B-UDN Виробник : SolaHD Emerson_872024_SCP_Series_Updated-3479251.pdf DIN Rail Power Supplies 30W 5/24V SW P S SLIM DIN