Продукція > SOLAHD > SCP30S24B-UDN
SCP30S24B-UDN SolaHD
SCP%20Series%20Datasheet.pdf
Виробник: SolaHD
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 31W
Power (Watts): 31W
Features: IP20, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.67" L x 1.37" W x 4.43" H (68.0mm x 35.0mm x 113.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 65°C
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 77%
Current - Output (Max): 1.3A
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 100V
DC Voltage - Input (Max): 375V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 31W, Power (Watts): 31W, Features: IP20, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.67" L x 1.37" W x 4.43" H (68.0mm x 35.0mm x 113.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 65°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 77%, Current - Output (Max): 1.3A, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1, AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 100V, DC Voltage - Input (Max): 375V.
Інші пропозиції SCP30S24B-UDN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCP30S24BUDN Виробник : SolaHD SPEC_47534264_SpecificationSheet.pdf Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 31W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 31W
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 77%
Current - Output (Max): 1.3A
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1
DC Voltage - Input (Min): 100V
DC Voltage - Input (Max): 375V
товару немає в наявності
SCP30S24B-UDN SCP30S24B-UDN Виробник : SolaHD Emerson_872024_SCP_Series_Updated.pdf Power Supplies - DIN Rail Mount 30W 24V SW PWR SPLY SLIM DIN