SCP30S24B-UDN SolaHD
Виробник: SolaHD
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 31W
Power (Watts): 31W
Features: IP20, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.67" L x 1.37" W x 4.43" H (68.0mm x 35.0mm x 113.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 65°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 77%
Current - Output (Max): 1.3A
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 100V
DC Voltage - Input (Max): 375V
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 31W, Power (Watts): 31W, Features: IP20, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.67" L x 1.37" W x 4.43" H (68.0mm x 35.0mm x 113.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 65°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 77%, Current - Output (Max): 1.3A, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1, AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 100V, DC Voltage - Input (Max): 375V.
Інші пропозиції SCP30S24B-UDN
|---|---|---|---|---|---|
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 31WPackaging: Bulk Power (Watts): 31W Features: IP20, Universal Input Size / Dimension: 2.67" L x 1.37" W x 4.43" H (68.0mm x 35.0mm x 113.0mm) Operating Temperature: -25°C ~ 65°C Applications: ITE (Commercial) Input Type: AC or DC Approval Agency: CE, cURus Efficiency: 77% Current - Output (Max): 1.3A Voltage - Output 1: 24V Number of Outputs: 1 Standard Number: 60950-1 AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC DC Voltage - Input (Min): 100V DC Voltage - Input (Max): 375V |
товару немає в наявності |
Power Supplies - DIN Rail Mount 30W 24V SW PWR SPLY SLIM DIN |