Продукція > OMEGA > SCR19Z-24-040
SCR19Z-24-040
SCR19Z-24-040 OMEGA
SCR19.pdf
Виробник: OMEGA
Description: OMEGA - SCR19Z-24-040 - SCR-Leistungsregler, 1 Phase, elektrische Widerstandsheizung, 240V AC, 40A, Produktreihe SCR19
Anzahl der Digitaleingänge: -
Anzahl der Digitalausgänge: -
Anzahl der Analogeingänge: 1
Anzahl der Analogausgänge: 1
Produktpalette: SCR19 Series
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONTROL TEMP/PROC 24-600V DIN, Packaging: Bulk, Display Type: Analog, Mounting Type: DIN Rail, Type: Process, Temperature Controller, Termination Style: Screw Terminal, Voltage - Supply: 24 ~ 600VAC, Input Range: 0°C ~ 50°C, Control Method: On/Off, Proportional (PID), Number of Characters Per Row: 3.
Інші пропозиції SCR19Z-24-040
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCR19Z-24-040 SCR19Z-24-040 Виробник : Omega SCR19.pdf Description: CONTROL TEMP/PROC 24-600V DIN
Packaging: Bulk
Display Type: Analog
Mounting Type: DIN Rail
Type: Process, Temperature Controller
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Supply: 24 ~ 600VAC
Input Range: 0°C ~ 50°C