SCS-8-3-50T-TR
SCS-8-3-50T-TR Signal Transformer
ds-ST-SCS4.4-4.6-8.3-series.pdf
Виробник: Signal Transformer
Description: SMD CURRENT TRANSFORMER 1.40MH-T
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.512" L x 0.433" W (13.00mm x 11.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Invasive
Termination Style: Gull Wing
DC Resistance (DCR): 3.9mOhm Primary, 650mOhm Secondary Max
Turns Ratio - Primary:Secondary: 50:1
Frequency Range: 50kHz ~ 1MHz
Height - Seated (Max): 0.307" (7.80mm)
Inductance: 1.4 mH
Current Rating (Amps): 15 A
на замовлення 350 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 350
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD CURRENT TRANSFORMER 1.40MH-T, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.512" L x 0.433" W (13.00mm x 11.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Invasive, Termination Style: Gull Wing, DC Resistance (DCR): 3.9mOhm Primary, 650mOhm Secondary Max, Turns Ratio - Primary:Secondary: 50:1, Frequency Range: 50kHz ~ 1MHz, Height - Seated (Max): 0.307" (7.80mm), Inductance: 1.4 mH, Current Rating (Amps): 15 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Invasive
Termination Style: Gull Wing
Frequency Range: 50kHz ~ 1MHz
Inductance: 1.4 mH
Current Rating (Amps): 15 A
Кількість Ціна
SCS-8-3-50T-TR Виробник : BEL ds-ST-SCS4.4-4.6-8.3-series.pdf Category: PCB transformers
Description: SCS-8-3-50T-TR
Мінімальне замовлення: 35
SCS-8-3-50T-TR SCS-8-3-50T-TR Виробник : Bel Signal Transformer ds_ST_SCS4.4_4.6_8.3_series.pdf Current Transformers - Board Mount SMD Current Transformer 1.40mH-TR